Logo
10 Серпня 2019, 15:45

Гори сміття: на горі Острий у Косові встановлять фотопастки

Вчора, 9 серпня, в рамках реалізації зазначеного проекту, відбулося чергове прибирання гори Острий працівниками Парку.

Про це йдеться на сторінці Національноого природного парку "Гуцульщина", пише Типовий Франківськ.

Гора Острий – улюблене місце відпочинку косів’ян, жителів довколишніх сіл та туристів. Розуміючи привабливість цієї природної атракції, працівники відділу рекреації періодично здійснюють благоустрій екостежки, що веде до оглядового майданчика на Острому, облаштовують місця відпочинку, встановлюють інформаційні та еколого-просвітницькі стенди. Зокрема, нещодавно, для комфорту відпочиваючих, встановлено альтанку та облаштовано три місця відпочинку.

Однак, не всі відпочиваючі на Острому поважають людську працю та цінують здійснений благоустрій. Низька екологічна свідомість та безкультур’я цих «людей» вражають. Так, працівники парку ще не встигли пофарбувати альтанку, як вже відпочиваючі прикрасили її різноманітними надписами та купою сміття.

"Результатом впровадження проекту стане придбання фотопасток, які будуть встановлені в зонах відпочинку НПП «Гуцульщина», в тому числі і на Острому. Незабаром, любителів відпочити і залишити після себе сміття, будемо знати в обличчя", - йдеться в дописі.