Logo
31 Грудня 2021, 12:39

Городенківська та Коломийська громади отримали мобільні кейси для надання адміністративних послуг

Заступник голови обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Богдан Футерко з регіональною координаторкою ПРООН в Івано-Франківській області Лесею Попелюх нагородили Городенківську та Коломийську територіальні громади, які стали переможцями конкурсу місцевих ініціатив у напрямку «Покращення доступу вразливих груп населення у віддалених поселеннях до якісних адміністративних послуг».

Про це повідомляє Облдержадімністрація.

Відбір місцевих ініціатив проводила Івано-Франківська обласна державна адміністрація у партнерстві з Програмою розвитку ООН в межах проєкту «Місцеве соціально-економічне відновлення».

«Важливо, що тепер мобільні бригади можуть надати адміністративні сервіси у віддалених населених пунктах та найуразливішим верствам населення», – наголосив Богдан Футерко.

Беручи до уваги спалах коронавірусу в країні, мобільні кейси для надання адміністративних послуг дозволять уникати скупчень людей та отримувати необхідні послуги поруч із власним житлом або вдома, не наражаючи своє здоров’я та здоров’я своїх близьких на небезпеку.

 

1 2

 

Довідково

Понад 120 ініціатив було подано на конкурс на суму понад 200 млн грн.

Для подальшого співфінансування ПРООН було відібрано 7 ініціатив, які найбільшою мірою відповідають умовам конкурсу та згруповані у 6 тематичних кластерів, а саме: розвиток туристичної інфраструктури та створення нових можливостей для розвитку МСБ; розвиток соціального підприємства та створення додаткових економічних можливостей для вразливих груп населення; покращення доступу вразливих груп населення до якісних медичних послуг та швидкої діагностики; покращення доступу вразливих груп населення до онлайн-освіти; покращення доступу вразливих груп населення у віддалених поселеннях до якісних адміністративних послуг; покращення громадської безпеки.

ПРООН повністю реалізували всі ініціативи. Бенефіціари вже користуються придбаним обладнанням. Наприклад, громади села Нижній Вербіж та міста Тисмениці отримали мобільні кейси для швидкої діагностики та телемедицини, діти з пільгових категорій покращили доступ до онлайн-освіти в Заболотівській, Кутській, Рогатинській, Новицькій та Рожнівській громадах. Болехівська міська рада отримала підтримку в напрямку розвитку туристичної інфраструктури та створення нових можливостей для розвитку малого та середнього бізнесу, а працівники Івано-Франківського учбово-виробничого підприємства УТОГ отримали нове швейне обладнання.