Logo
12 Жовтня 2021, 08:35

Гороскоп на 12 жовтня для усіх знаків Зодіаку: день, коли потрібно налаштуватися на позитив

Енергії сьогодні виявиться так багато, що її необхідно буде спрямувати на вирішення важливих завдань.
Водночас чим активніше ви станете діяти, тим краще.

Овен

Цього дня може бути багато критики на вашу адресу, до якої треба поставитися спокійно: конструктивну взяти до відома, а на все інше просто не звертати уваги.

Телець

День, коли прислів'я про те, що слово — не горобець, актуальне як ніколи: необхідно зважувати кожне своє слово, необережність може дуже дорого вам обійтися.

Близнюки

Астрологи радять Близнюкам приділити день максимально робочим завданням. Завдяки своїй наполегливості ви зможете отримати чудовий результат.

Рак

Енергію, якою сповна наділять вас зірки, необхідно витрачати економно, в іншому разі її може не вистачити на довгий професійний "забіг".

Лев

Головною професійною навичкою, яка буде затребувана в цей час, стане швидкість реакції: вона дозволить миттєво оцінити ситуацію і, поки інші будуть міркувати, досягти мети.

 Діва

Астрологи радять Дівам після роботи повністю розслабитися та відпочити. Дайте собі час на читання цікавої книги, погуляйте з друзями чи зробіть те, чим давно хотіли зайнятися.

Терези

Навіть за властивої вам дипломатичності й уміння вмовляти навіть найбільш непримиренних противників, встрягати в чужі конфлікти сьогодні не варто — до добра це не доведе.

Скорпіон 

Ображати оточення небажано завжди, але сьогодні — особливо: навіть якщо ваші зауваження виявляться справедливими, довести цей факт до свідомості тих, кого вам вдасться зачепити, вам не  вдасться.

Стрілець 

Будь-які справи, за які ви сьогодні візьметеся, свідомо приречені на успіх, тому необхідно скористатися шансом і приступити до реалізації найсміливішого проєкту.

Козеріг

Проблеми, які виникнуть в першій половині дня, вже після обіду вирішаться самі по собі. Зіткнувшись з непорозумінням – не робіть різких рухів, а просто почекайте.

Водолій

Відповіді на важливі запитання прийдуть до вас уві сні, тому намагайтеся не забути, що саме побачили вночі, а потім правильно витлумачити знаки, які дасть вам підсвідомість.

Риби

День ідеально підходить для складання професійного плану на найближчий час: пункти, які ви запланували, реалізуються не тільки швидко, але і максимально вдало.