Logo
13 Жовтня 2021, 08:34

Гороскоп на 13 жовтня для усіх знаків Зодіаку: час готуватися до змін

День сприятливий для тих, у кого є мета, бажання діяти та впевненість у своїх силах.
У цей час можуть бути закладені основи для кардинальних життєвих змін.

Овен

Настав час згадати про друзів, приділивши їм максимум часу: можна — і треба! — спілкуватися з тими з них, кого ви давно не бачили, краще наживо, але віртуальні зустрічі теж підійдуть.

Телець

Тельці, сьогодні спробуйте що-небудь змінити. Не сильно, тільки ледве-ледве. Відійдіть на кілька кроків назад, і подивіться, що з цього вийшло. Раптом вам сподобається робити таке.

Близнюки

Хибна скромність може негативно позначитися на результатах роботи, та й більш впевнені в собі колеги легко обійдуть вас на повороті, так що варто попрацювати над своєю самооцінкою.

Рак

Раки, сьогодні день додасть рішучості вашим діям. Саме сьогодні вам, можливо, пощастить розв'язати проблеми з особистого життя. Відповідний момент для візиту до лікаря, давно пора зайнятися своїм здоров'ям.

Лев

Леви, ви схильні переоцінювати свої можливості, тому відкладіть прийняття важливих рішень і підписання відповідальних документів. Краще відкласти також візити до начальства, впливових осіб, відвідування офіційних інстанцій та правових органів.

 Діва

Діви, сьогодні передбачається зниження моральних критеріїв, зайвий оптимізм, неуважність, нереальні плани, відсутність перспектив. Характерні труднощі в спілкуванні.

Терези

Терези, сьогодні вас здолає бажання приймати безповоротні та радикальні рішення. Ймовірно, виникне необхідність дослідити питання користування спільним капіталом, розподілу прибутку, акціонування, актуалізуються проблеми оподаткування, мит, боргових зобов'язань, а також аліментів і спадщини.

Скорпіон 

Сьогодні вам не варто ризикувати, навіть якщо хтось із близьких буде переконувати вас, що це благородна справа: замість очікуваного прибутку ви можете втратити якщо не все, то багато чого.

Стрілець 

Не можна ухвалювати важливе рішення поспіхом: швидше за все, ви не встигнете об'єктивно оцінити всі відповідні за і проти, тому хід, який ви зробите, виявиться помилковим.

Козеріг

Козероги, сьогодні ви можете познайомитися з надзвичайно цікавими людьми, які розкриють перед вами нові, просто таки чарівні перспективи. Будьте уважні, ви можете опинитися жертвою звичайних шахраїв.

Водолій

Побутові проблеми, з якими ви зіткнетеся сьогодні, можуть здатися вам серйозними, але вже завтра ви про них, швидше за все, і не згадаєте, тому не варто перейматися через такий дрібний привід.

Риби

Риби, сьогодні досить важкий день – буде ослаблення розумових здібностей, відсутність чітких уявлень і планів, невдачі або перешкоди в отриманні освіти, в контактах і отриманні необхідної інформації. Важливо не зробити помилок, що ведуть до втрат надалі.