Logo
17 Липня 2021, 08:32

Гороскоп на 17 липня для усіх знаків Зодіаку: день, коли всюди потрібно шукати золоту середину

Гороскоп на сьогодні, 17 липня, Рибам варто зберігати рівновагу, а Овни будуть на диво енергійними

Овен

Життєвий потенціал Овнів на високому рівні. Ентузіазм і оптимізм сприятливо позначиться на просуванні справ. Сприятливий день для фізичних навантажень, сімейних відносин, зачаття, лікування. Зірки настільки сприяють вам, що будь-які справи вдаватимуться з першого разу.

Телець

Поганий настрій, який може накрити вас з самого ранку, необхідно "лікувати" роботою, а ще краще — хобі: і від депресії позбудетеся, і заодно зробите корисну та красиву річ.

Близнюки

Близнюкам сьогодні категорично заборонено зривати свою злість на інших людях. Для вас це може бути мимовільний виплеск емоцій, який залишить далеко не найкращі враження для іншої людини. Тому спробуйте сьогодні знайти рівновагу у собі.

Рак

Ракам день дозволяє взяти паузу та осмислити новини. Якщо під впливом ажіотажу ви зробили пробний крок, прийняли дружню пораду або повірили яскравій рекламі, буде корисно оцінити перший ефект від експерименту.

Лев

Сьогодні Левам краще зробити вибір на користь тиші й приватного життя, поставивши на паузу ігри, пригоди, конкуренцію та іншу активність. Добре побути біля води, на природі, послухати музику. Це день підвищеної чутливості, інтуїції.

Діва

Сьогодні Дівам корисно заглянути вперед і прикинути можливі варіанти подій. Велику роль при цьому зіграє чуття, як продукт минулого досвіду. Якщо його у вас мало, зірки радять поспілкуватися з близькою людиною (другом, родичем, колишньою любов'ю).

Терези

Спокуса кинути справу, яка з якоїсь причини не виходить, буде великою, але піддаватися їй не варто: доклавши ще пару зусиль, ви зможете зрушити з місця проєкт, який здавався неможливим.

Скорпіон 

Скорпіонам сьогодні корисно попрацювати над зміцненням своїх тилів. У багатьох випадках для спокою вистачить чесного дотримання закону, договору і базових умов, що диктуються обстановкою. Це може бути домашня традиція, офіційний розклад, негласний закон групи, професійна етика, дрес-код, ази хороших манер.

Стрілець 

Стрільцям сьогодні корисно навести порядок в будинку і на робочому місці, а також у відносинах з фіскальними установами, інстанціями та сервісами. День ставить часові межі нововведенням, змушує контролювати поточні справи.

Козеріг

Сьогодні Козорогам краще поставити в центр уваги важливе для себе партнерство або відносини з другом, близькою людиною. Ким би не була ця персона, варто бачити в ній особистість, поважати її рішення, звички й почуття. Вітається дипломатичність, лагідність, вміння бути поруч, не нав'язуючись і співпереживаючи.

Водолій

Ранок почнеться для Водоліїв з вірності принципам і готовності до дисципліни. Не обов'язкова фанатична "правильність": сьогодні день гармонії й рівноваги, всюди треба шукати золоту середину. Не варто відмовляти собі в частці романтики та розваг, поблажках при хворобі.

Риби

День відзначений рівновагою і гармонією. Рекомендується навести порядок у своїх почуттях, відновити відносини з людьми з близького оточення, з якими ви були у сварці. Постарайтеся проявити мудрість і такт, щоб конфлікт не повторився. До кінця дня ви зможете позбутися від безпричинної тривоги та дратівливості. Вірогідні отруєння, тому уважно поставтеся до їжі.