Logo
25 Вересня 2021, 09:01

Гороскоп на 25 вересня для усіх знаків Зодіаку: день, коли можна побачити себе без прикрас

День подібний до дзеркала, в якому можна бачити себе в правдивому світлі, без перебільшень і прикрас.

Овен

Відповідь на важливе життєве запитання, яке давно не дає вам спокою, може прийти з найбільш несподіваного джерела — наприклад, із телевізійної реклами — головне, звернути на нього увагу.

Телець

День, коли категорично не рекомендується ледарювати: енергія, якої буде в цей час з надлишком, буде від самого ранку підштовхувати до активних дій — не варто цьому опиратися.

Близнюки

Зірки наполегливо рекомендують вам не обмежувати себе сьогодні в добрих справах — вважається, що будь-який вчинок в цей день збільшується в три рази — можна записати у свій актив багато хорошого.

Рак

Не варто відмовлятися від спілкування з близькими людьми, однак, дуже тісного контакту краще уникати — велика ймовірність сварки, яка спалахне з дріб'язкового приводу, але затягнеться надовго.

Лев

Хороший день для очищення організму — як зовнішнього, так і внутрішнього, для якого потрібно використовувати силу води: бажано відвідати лазню або сауну, поплавати в басейні й пити якомога більше рідини.

Діва

День сприятливий для відпочинку, який не обов'язково повинен бути пасивним: над улюбленим диваном і довгогральним серіалам рекомендується віддати перевагу прогулянці парком, а якщо погода не дозволить, прибиранню в будинку.

Терези

До слабкостей і недоліків оточення необхідно терпляче ставитися завжди, але сьогодні — особливо: зрештою, ви теж недосконалі, але за вами залишають право на це.

Скорпіон 

Будь-який — навіть найбільш незначний — знак уваги до близьких людей стане для них справжньою подією, тому не скупіться на добрі слова і сувеніри, нехай і невеликі, але приємні.

Стрілець 

Сьогодні дух колективізму може боротися в Стрільцях з бажанням вирішити свої особисті завдання. День пройде приємно і стане хорошим доробком на подальше майбутнє, якщо ви не будете надмірно довірливі, не станете говорити про свої проблеми, просити про допомогу і демонструвати свої уразливості.

Козеріг

Сьогодні Козорогам однаково небезпечно піддаватися своїм власним емоціям і поступатися настрою оточуючих. Дух партнерства, обов'язковий для успіху, не варто розглядати як обов'язок потурати чужим звичкам.

Водолій

Сьогодні життя повертається до Водоліїв гармонійною стороною. Негатив аж до вечора прихований або тимчасово нейтралізований. Варто користуватися моментом: це гарний час для продовження співпраці, розвитку роману і невеликих спільних розваг.

Риби

Цей день Риби можуть використовувати для приємного і корисного співробітництва, але зірки радять вдаватися до нього лише з нагальних критичних приводів. Почавши спільний проєкт з нуля і з доброї волі, легко опинитися в ньому не в тій ролі, про яку мріється.