Logo
27 Вересня 2021, 08:33

Гороскоп на 27 вересня для усіх знаків Зодіаку: день, коли краще обмежити своє коло спілкування

День, коли дуже легко стати жертвою маніпуляторів, які переслідують свою — корисливу — мету.
Результатом підпорядкування чужої думки і, як наслідок, чужій волі може стати моральний і матеріальний збиток. 

Овен

Важку енергетику дня можна буде подолати, зайнявшись фізичною працею, — наприклад, зробити генеральне прибирання в будинку або зайнятися сезонними садово-городніми роботами.

Телець

День для Тельців виявиться важким, якщо ви не зможете проявити ініціативи та наполегливості. Погіршувати стосунки з друзями не варто, оскільки сварка може зруйнувати багато ваших планів.

Близнюки

На Близнюків чекає успішний день. Ви зможете вирішити багато нагальних питань та відзначитеся діловою активністю. Другу половину дня можете присвятити домашнім справам.

Рак

Помітивши, що співрозмовник, ким би він не був, проявляє ознаки агресії, негайно звертати розмову, в іншому разі можна буде зіпсувати взаємини з ним — аж до ворожнечі.

Лев

На Левів чекає один з найкращих днів. Сьогодні вам вдаватиметься будь-яка справа, а доля готує вам неймовірний романтичний сюрприз.

Діва

День вдалий для початку чогось нового. Від старого баласту варто відмовитися. Також викиньте з голови людей, які вже досить довго з вами не спілкуються. Зовсім скоро ви зустрінете справжніх друзів.

Терези

З невпевненістю в своїх силах, яка може накрити вас в цей час, необхідно відчайдушно боротися — низька самооцінка може нашкодити як в професії, так і в особистому житті.

Скорпіон 

День не рекомендовано проводити дарма. Займіться плануванням свого життя, генеральним прибиранням оселі та розстановкою життєвих пріоритетів.

Стрілець 

Стаючи до роботи, про яку давно мріяли, дійте сміливо — не бійтеся зробити перший крок і вірте в себе, і тоді ви обов'язково впораєтеся навіть з найскладнішим професійним завданням.

Козеріг

День гарний для спілкування на всіх рівнях, за винятком романтичних побачень із коханою людиною: роздратування, накопичене за попередній час, може стати причиною серйозної сварки.

Водолій

Рекомендується відмовитися від спілкування з людьми з минулого — крім негативу, від якого ви намагалися позбутися протягом довгих років, воно нічого більше вам не принесе.

Риби

Не варто ділитися своїми ідеями з оточенням — навіть з тими, хто, на ваш погляд, гідний всілякої довіри: можливо, вони не зможуть встояти перед спокусою і втілять їх у життя замість вас.