Logo

Гороскоп на 4 серпня для усіх знаків Зодіаку: день, коли потрібно скористатися аналітичними здібностями

Сьогодні краще не ділитися ні з ким інформацією про роботу та планами на майбутнє.

Овен

Сьогодні оточенню Овнів бракує скромності та почуття міри. Можливі бурхливі прояви емоцій з боку партнера. Виконанню договору можуть заважати завищені амбіції, надмірні претензії.

Телець

У вас буде щаслива рука і ви зможете проявити себе у творчості. Це буде хороший день для початку нових стосунків.

Близнюки

Сьогоднішній день вимагатиме від Близнюків активних та вольових дій, сміливих та стратегічних рішень. Це можуть бути, як і робочі, так і побутові, сімейні питання.

Рак

Ви можете відчувати себе зневіреним і втомленим від справ. Приймайте допомогу інших і видаляйте зайві та нетермінові плани зі свого розкладу.

Лев

Сьогоднішній день допоможе вам здійснити плани та вирішити старі проблеми. Щоправда, для цього вам доведеться чимось пожертвувати.

Діва

Сьогодні – чудовий день для Дів, чия робота пов'язана з грошима: бухгалтерів, фінансистів, бізнесменів. Втім, і інші Діви протягом дня, швидше за все, зіткнуться з необхідністю подбати про фінансову сторону своїх справ.

Терези

Сьогодні день ідеальний для здійснення будь-яких самостійних планів Терезів. Власний бізнес, творчість, навчання, домашні справи або будь-яка інша особиста ділянка робіт, всюди, де Терези самі відповідають за результат, їх чекає успіх.

Скорпіон 

Сьогодні Скорпіон, чия робота пов'язана з творчістю або з генерацією креативних ідей, може випробувати нестачу натхнення. Не впадайте у відчай, це тимчасове затишшя, швидше за все, вже найближчими днями ситуація зміниться.

Стрілець 

Першу половину дня варто присвятити всім невирішеним справам, які накопичилися ще з початку тижня. Проявіть на роботі уважність, особливо, якщо ваші завдання будуть стосуватися фінансів.

Козеріг

Для Козорогів це невдалий день. Поряд з проблемами минулого і сьогодення, великий ризик стратегічного прорахунку на майбутнє. Вас може підвести інерція: вірність старим переконанням, шкідлива звичка, незжитий психологічний комплекс.

Водолій

День обіцяє бути насиченим контактами, зустрічами та бесідами. Ви отримаєте багато різноманітної інформації з різних джерел.

Риби

Вас чекає переломний момент. Будь-яке рішення, прийняте сьогодні, може стати доленосним. Зорі гороскопу попереджають: накопичена напруга може змусити сьогодні Риб діяти необдумано і різко.