Logo
4 Жовтня 2021, 08:33

Гороскоп на 4 жовтня для усіх знаків Зодіаку: день, коли потрібно боротися з несправедливістю

День, коли можна — і треба — боротися з несправедливістю, допущеною як щодо себе, так і на адресу інших людей.
Будь-який вчинок, спрямований на захист скривджених, обов'язково повинен бути продиктований добрими намірами, їхня мета не може передбачати зло навіть щодо тих, хто їх образив.

Овен

Доброзичливість і великодушність, властиві вам, принесуть відчутну користь: цілком можливо, що хтось з облагодіяних вами людей своєю чергою захоче вам віддячити.

Телець

На Тельця чекає день величезних можливостей, причому вони не залежать від виникаючих на його шляху перешкод. Навпаки, перешкоди та складні завдання лише розпалять азарт Тельця.

Близнюки

Близнюкам у кожній зі сфер їх життя може надійти досить приваблива пропозиція, однак перш ніж на неї погоджуватися, зірки гороскопу радять як слід подумати. Можливо, пропозиція дійсно виявиться вигідною, а може, в ній криється підступ.

Рак

Професійна пропозиція, яку ви можете отримати в цей час, швидше за все, виявиться більш ніж вигідною, тому є сенс погоджуватися на неї без зайвої скромності й кокетства.

Лев

Небажано постійно демонструвати коханій людині свою непохитну силу і незалежність — іноді, щоб подобатися, потрібно створити образ слабкого і беззахисного створіння.

Діва

День Діви обіцяє бути наповнений емоціями та душевним спілкуванням! Якщо ж між Дівою і близькою людиною назріла важлива розмова, краще провести її саме в цей день: сьогодні Діві можна не турбуватися про те, чи правильно її розуміють.

Терези

Терези здатні демонструвати велику активність в справах, однак зірки гороскопу застерігають їх від поспішних вчинків і рішень. Щоб не наламати дров, Терезам сьогодні необхідно не подаватися емоційним поривам.

Скорпіон 

Скорпіон має шанс відчути себе на коні! День наділяє його такими якостями, як рішучість, цілеспрямованість і проникливість, завдяки чому навіть складні справи будуть даватися йому легко.

Стрілець 

День дарує Стрільцю величезний, практично безмежний, потенціал! Зірки гороскопу закликають Стрільця не сидіти вдома - адже під лежачий камінь вода не тече - а намагатися бути в самому центрі подій.

Козеріг

Зірки гороскопу схиляють Козерога до того, щоб провести цей день в тиші - і зовнішній, і внутрішній. Настав час відсторонитися від усього, щоб поглянути на події з боку. Неквапливі роздуми, розслаблююча ванна, ароматичні свічки або навіть просто ліниве лежання на дивані допоможуть.

Водолій

Сьогодні – чудовий день, коли почуття Водолія перебуватимуть в рівновазі. Завдяки позитивним емоціям, йому буде нескладно завоювати прихильність людей, або ж заручитися їхньою підтримкою. Цей день ідеальний для нових знайомств, спілкування, романтики, подорожей, творчості.

Риби

Сьогодні – відмінний день для того, щоб Риби зайнялися своєю кар'єрою або вирішенням інших амбітних завдань. Направивши енергію в потрібне русло, Риби зроблять впевнений крок уперед. Єдине «але»: в будь-яких справах їм не варто покладатися на оточуючих – у плані відповідальності та дисципліни.