Logo
5 Жовтня 2021, 08:33

Гороскоп на 5 жовтня для усіх знаків Зодіаку: день для відновлення сил

День, коли необхідно здійснювати тільки добрі вчинки, навіть якщо для цього буде потрібна неабияка сила волі.
Не варто нікого обговорювати, тим більше засуджувати, але категоричне табу — бажати комусь зла — в такому разі дуже швидко доведеться познайомитися з законом бумерангу в дії.

Овен

Зараз йде час, коли ви в будь-якій області можете бути на коні. Цей день сприятливий для пошуку нової роботи. Можливе отримання цікавої інформації, яка допоможе вам прийняти правильне рішення.

Телець

Будьте сміливішими у прийнятті рішень! Можна обговорювати професійні питання з керівництвом. Але остерігайтеся довіряти свої особисті секрети випадковим людям. Порадує і подарує перспективу спілкування з близькими по духу людьми.

Близнюки

Можливо, хтось, кому ви свого часу допомогли вийти зі складної ситуації, захоче вам віддячити — не відмовляйтеся від вдячності, але і не хваліться нею, а прийміть як належне.

Рак

Ініціатива, виявлена в цей день, — найкращий спосіб показати колективу і, звичайно ж, начальству, на що ви здатні в професійному і творчому плані, тому потрібно її проявляти без сорому.

Лев

На роботі краще продовжувати розпочаті справи, наводити порядок. У першій половині дня не варто заводити знайомства. Вечір проведіть в колі сім'ї.

Діва

Сьогодні не слід занадто старатися на роботі, бо багато з ваших досягнень виявиться просто непоміченим або буде сприйнято як належне. Якщо зрозумієте, що якісь відносини або речі обтяжують вас - позбавляйтеся від цього без жалю, зараз для цього гарний час.

Терези

Ви напевно чули про те, що заривати свій талант у землю — гріх, тому сьогодні необхідно продемонструвати свої здібності людям, які вас оточують, але передусім — безпосередньому керівництву.

Скорпіон 

Домогтися успіху зможуть тільки ті, хто буде тримати всі свої справи — як професійного або побутового, так і особистого характеру — під контролем, пустивши їх на самоплив, ризикуєте зазнати невдачі.

Стрілець 

Серйозних неприємностей не очікується. Якщо хочете почати нові справи, зараз якраз вдалий час. Беріть ініціативу у свої руки та не пасуйте перед перешкодами. У відносинах з рідними хитрувати не варто – необхідна повна щирість.

Козеріг

Потужний потік енергії, який ви відчуєте в цей день, необхідно направити в мирному напрямку — бажано на втілення в життя трудомістких справ, які давно чекають на свою годину.

Водолій

День сприятливий для будь-яких починань, але особливо вдалими стануть ті, якими ви займаєтеся із задоволенням — робота через силу відніме набагато більше сил і часу, ніж іде на таке заняття зазвичай.

Риби

Доброзичливість щодо людей навколо вас буде творити справжні чудеса: якщо говорити всім тільки добрі слова, навіть недобрі люди розкриються з несподіваного — милостивого — боку.