Logo

Гороскоп на 7 жовтня для усіх знаків Зодіаку: час для потужної енергетики

День потужної енергетики, яка може підштовхувати до будь-яких революційних вчинків навіть найбільш ледачих і пасивних людей.

Овен

Новий день тижня видасться в Овнів доволі стрімким, але вам вдасться виконати все заплановане. Звісно ж за умови, що ви таки складете список справ і не будете дратуватись через дрібниці. А от вечір можна присвятити пізнанню чогось нового.

Телець

Спілкуючись з недоброзичливо налаштованими стосовно вас людьми, намагайтеся не брехати — навіть якщо хочете сказати їм неприємні речі, все одно правда буде на вашому боці.

Близнюки

Вибираючи нову професійну мету, намагайтеся максимально швидко вирішити, чого ви хочете насправді, а не кидатися — як завжди — від одного рішення до іншого, це не буде сприяти успіху.

Рак

У Раків буде дуже осінній та затишний день, коли зовсім не буде бажання до рутинних справ та роботи. Тому важливо змусити себе зайнятись найважливішим, а тоді із чистим серцем віддатись прокрастинації. Інколи це корисно.

Лев

Можна — і треба — призначати ділові зустрічі: сьогодні вам вдасться досягти взаєморозуміння і, як наслідок, домовленості з будь-якими, навіть найбільш незговірливими співрозмовниками.

Діва

Тим, хто давно мріє змінити лінію свого життя, направивши її в інший бік, краще часу годі й шукати — головне, не зволікати, а діяти швидко і рішуче.

Терези

Терези сьогодні отримають порцію натхнення, яке варто скерувати у правильне русло. Ви метаєтесь від стану надто активної роботи до надто активної пасивності. Пора знайти золоту середину.

Скорпіон 

День сприятливий для спілкування з приємними вам людьми — друзями або родичами: бесіди з ними стануть не тільки джерелом важливої інформації, але і налаштують на душевний лад.

Стрілець 

Зірки рекомендують вам зібратися і стати більш серйозними: розхитаність і легковажність не дадуть можливості отримати бажаний професійний результат.

Козеріг

День рекомендується присвятити особистому життю: можна зізнаватися в коханні, приймати пропозицію руки та серця, влаштовувати заручини й планувати — або грати — весілля.

Водолій

Удача, яку подарують вам в цей день зірки, торкнеться перш за все професійної сфери: можливі цікаві пропозиції та досягнення у домовленостях із колегами-конкурентами.

Риби

День сприятливий для відновлення зв'язків з людьми з минулого, з якими ви з цілком об'єктивних причин давно не бачилися: цього часу вони самі можуть вийти на зв'язок, зателефонувавши або написавши.