Logo
14 Вересня 2019, 21:13

Фахівець з Прикарпаття візьме участь у реаліті-шоу

На телеканалі 1+1 вийшло соціальне реаліті-шоу "Громада на мільйон", у якому взяла участь і громада з Прикарпаття

11 вересня у Києві відбулася презентація нового сезону соціального реаліті «Громада на мільйон. Спеціалісти».

У рамках шоу об’єднані територіальні громади створювали проекти для поліпшення життя в регіонах та змагалися за інвестиції, пише Типовий Франківськ з посиланням на 1+1.

14 вересня стартує другий сезон, у центрі уваги якого стають фахівці із різних громад України та закордону. Глядачі спостерігатимуть за їхнім обміном та познайомляться з людьми, які власними ідеями намагаються змінити життя своїх селищ або містечок. У новому сезоні беруть участь 16 громад, 5 з яких  - іноземні.

Зазначимо, що є фахівець і з Прикарпаття, а саме фахівець у галузі готельної справи із Білоберізки, що на Верховинщині.

Зразкова вчителька школи Галицинівської громади опиниться у Фінляндії, де діти під час уроку можуть поводити себе абсолютно вільно, а лікар із Вознесенської громади вирушить до Естонії. В рамках обміну фахівців із туризму, до громади міста Теребовля приїде очільниця відділу культури й туризму Новоград-Волинської,  а на її місці опиниться молодий та креативний директор, який уміє заробляти гроші на всьому.

Фахівець у галузі готельної справи із Білоберізки керуватиме лакшері-закладом у Німеччині, а гуру з питань культури Мереф’янської громади побачить, як організовують фестивалі у Франції.

Дана програма має допомогти спеціалістам отримати новий досвід та знання. Завдяки яскравому формату телепроекту, меседжі про ефективність децентралізації побачать мільйони глядачів у всій країні.

У новому сезоні телепроекту виокремлене розуміння того, наскільки важлива кожна людина, кожен фахівець, адже за будь-якою успішною реформою стоїть величезна робота людей на різних рівнях. Також надзвичайно важливо пояснювати ті трансформаційні процеси, які відбуваються в громадах, і як багато зусиль вони потребують. 

Детальніше у відеосюжеті: