Logo

Гройсман вимагає від Уряду негайно зібрати промисловців і напрацювати план порятунку підприємств в умовах зростаючих цін на газ

Прем’єр-міністр України (2016-2019), лідер політичної партії «Українська Стратегія» Володимир Гройсман звернувся до чинного Уряду з вимогою негайно зібрати представників промисловості, особливо секторів, найбільш залежних від зростаючої ціни газу, і спільно напрацювати план порятунку підприємств і підтримки їхніх працівників. Про це йдеться у відеозверненні, опублікованому на офіційній сторінці політика у Facebook.     

«Надзвичайно схвильований і стурбований повідомленнями з регіонів про те, що в зв’язку із кардинальним підвищенням ціни газу зупиняються підприємства, люди звільняються або переходять на неповний робочий день. Ми втрачаємо зростання економіки і виробництва. На це ніхто з влади не звертає уваги. Я звертаюсь до Уряду з вимогою: негайно зібрати представників промисловості, всіх секторів, які найбільше залежні від ціни газу, оскільки НАК «Нафтогаз України» прогнозує на січень ціну на рівні 73 тис. за тисячу кубометрів палива, і напрацювати спільний план дій щодо недопущення зупинки підприємств. Це треба робити негайно. Часу – немає. Бігом і швидко треба це робити. Підтримувати промисловість і людей, які там працюють. Це ваш обов’язок, робіть це!», – наголосив Гройсман.