Logo
16 Березня 2024, 16:15

Гурт Kalush Orchestra розпався? Олег Псюк розповів, що сталося

Соліст гурту Kalush Orchestra, який переміг на "Євробаченні-2022", Олег Псюк розповів, що на сьогоднішній день у Kalush Orchestra є кілька проєктів, у яких вони використовують різні стилі.

"Є KALUSH, Kalush Orchestra, КИЛИММЕН, і вони цікаві людям. Приходьте обов'язково на наші виступи, адже це завжди дуже добре спродюсована програма. Усі хлопці унікальні", - висловився Псюк в інтерв'ю "ТиКиїв".

При цьому Олег каже, що навесні у гурту буде тур 50 містами України.До слова, сопілкар Тимофій Музичук також вирішив розпочати сольну кар'єру. Незабаром він випустить першу свою пісню.

"Сподіваюся, трек вийде найближчим часом. Зі стилем я ще не визначився. Пишу поки що демки в різних стилях. Там буде трохи фольку, музику створять цікаві інструменти... Хочеться, щоб люди розрізняли інструменти, чули саме українські - дудку, трембіту чи сопілку. Оскільки, здебільшого, публіка знає тільки про сопілку. Навіть на тилинку, яка звучить у пісні Stefania, теж часто кажуть, що це сопілка. Доводиться постійно виправляти", - сказав Тимофій.