Logo
15 Лютого 2015, 13:44

Генштаб: Про поновлення бойових дій наразі не йдеться

Підстав для відновлення масштабних бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі та запровадження в Україні воєнного стану наразі немає

 селезньов

Про це на брифінгу в неділю заявив виконуючий обов’язки речника Генерального штабу Збройних сил України Владислав Селезньов, передає «Укрінформ».

«Під час оголошення режиму тиші начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних сил України визначив перелік умов, за яких відкривається вогонь на знищення бойовиків: явний напад на позиції сил АТО, прицільний вогонь, а також вогонь по тих населених пунктах, де перебувають мирні мешканці. Те, що відбувалося протягом цієї ночі – це був провокуючий вогонь, який вівся не системно та локально. З 10 обстрілів, які сталися за минулу ніч, 9 були зосереджені в районі Дебальцівського плацдарму», - зазначив Селезньов.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо заходів, яких вживатиме штаб АТО в разі системного порушення бойовиками режиму припинення вогню, в.о. речника Генштабу відповів, що «рішення будуть прийматися відповідно до тієї ситуації, яка є, і рішення будуть адекватні».

«Станом на сьогодні сили АТО готові до будь-яких викликів, які є. І якщо вище військово-політичне керівництво країни прийме рішення щодо зміни формату, в якому перебувають на сьогодні сили АТО, я веду мову про режим тиші, то сили АТО готові відповідним чином діяти», - наголосив він.