Logo
20 Лютого 2015, 17:52

Героєві Майдану Романові Гурику відкрили меморіальну дошку (ФОТО)

На подвір’ї ЗШЛ № 23, випускником якої був Герой Небесної сотні Роман Гурик, провели урочисте відкриття меморіальної дошки. Участь у заході взяли учні, вчителі, політики, громадські діячі та всі небайдужі жителі міста.

мемор_дошка5

 «Для нас ці дати не обмежуються лише загибеллю нашого випускника… Події Майдану суттєво вплинули на світогляд дітей і вчителів.  Коли після похорону ми зробили Стеллу, присвячену Романові Гурику, діти, які, звичайно, люблять побігати, йдучи попри це місце, завжди стишують свій хід, стоять і замислюються… Вони відповідальніше почали ставитися до всього, у тому числі до навчання, адже зрозуміли, що це те найменше, що вони можуть зробити для України», - ділиться враженнями про вплив минулорічних подій на учнівську свідомість директор ЗШЛ №23  Василик Микола Дмитрович.

За його словами, це далеко не перші заходи, які проводилися в школі з метою вшанування Героїв Небесної сотні, а зокрема їхнього випускника. Майже протягом цілого року у навчальному закладі відбувалися різні акції, присвячені полеглим за Україну під час тих страхітливих подій. Зараз часто проходять зустрічі, приурочені Героям АТО. З маленькими дітьми намагаються проводити тематичні спортивні змагання, шкільні чемпіонати тощо. Не залишаються осторонь також і вчителі, які роблять все можливе, аби придумати якомога цікавіші виховні години, виставки учнівських плакатів та інші заходи.

 «Ми дуже пишаємося тим, що у нашій школі вчився такий Герой, як Роман Гурик. Він по-справжньому любив Україну, адже він поїхав захищати її туди,у Київ, хоча добре знав, що звідти живими майже не повертаються. А ще він любив грати на гітарі, був веселим, добрим і чуйним хлопцем. Зараз ми відкрили йому меморіальну дошку, а трохи раніше у школі поставили ще одну пам’ятку про нього… Там завжди багато квітів і горять лампадки. І хоча ми з ним особисто не знайомі, але це велика честь для кожного учня, що у нашій школі вчилася така Велика Людина!» - розповідють Типовому Франківську учениці 7 класу ЗШЛ №23 Софія Грамм  та Світлана Ракута .

мемор_дошка6

мемор_дошка4

мемор_дошка8

мемор_дошка(Світлана і Софія)

мемор_дошка3