Logo
17 Червня 2015, 13:00

Хлопчик з Івано-Франківська супроводжував гравця "Ювентуса" на фіналі Ліги Чемпіонів (ФОТО)

Безцінний подарунок, про який мріє кожен футбольний уболівальник, для івано-франківського хлопчика підготувала компанія MasterCard. Завдяки цьому дев'ятирічний Владислав Паук зміг супроводжувати футболіста на фіналі Ліги чемпіонів УЄФА 2014-2015 у Берліні 6 червня цього року.

9

Компанія MasterCard , яка вже не вперше проводить футбольні акції, має унікальний для Ліги чемпіонів УЄФА спонсорський актив ‒ Player Escort, який власне й надає дітям незабутню можливість супроводжувати футболістів на поле, пише "Стик".

У період з 20 по 28 квітня 2015 року в соціальній мережі Facebook проходила Акція від MasterCard «Супроводжуй футболістів на фіналі Ліги чемпіонів УЄФА у Берліні 2015». За умовами Акції учасник мав опублікувати у Facebook фото та написати стислу розповідь про футбольні досягнення і мрії своєї дитини.

За результатами Акції саме дев'ятирічний Владислав Паук став переможцем і отримав унікальну нагоду супроводжувати гравця однієї з найкращих команд світу на поле перед початком фінального матчу.

«Ми всі тягнули жереб, мені випало супроводжувати футболіста «Ювентуса», – ділиться емоціями Владислав. – Але привітатися я зміг з усіма гравцями: коли вони бігли на поле, то здоровалися з кожним із нас. Особисто я вболівав за «Барселону», був дуже щасливий потиснути руку Мессі та Неймару».

Хлопчик вже три роки займається футболом, тому для нього вживу почути гімн Ліги чемпіонів УЄФА, потиснути руки топ-футболістам та взагалі стати частинкою такої церемонії – це не просто свято, це здійснення дитячої мрії, яка тепер точно переросте для маленького футболіста в ціль. Нехай безцінні емоції, які пережив Владислав, надихають його на великі звершення в майбутньому.

1

2

3

5

6

7

8