Logo
27 Квітня 2015, 13:01

Голова асоціації перевізників Івано-Франківська підробив бланк МВК на проїзд за 3,50 грн. (ФОТО)

Голова Асоціації перевізників Івано-Франківська Володимир Сохан підробив бланк міськвиконкому, який засвідчує вартість проїзду у маршрутці 3,50 грн.

маршр

В маршрутці №11, номерний знак АТ 1160 АА, перевізник Сохан Володимир Іванович розмістив бланк міськвиконкому, який інформує пасажирів про вартість проїзду, зафіксував дане порушення кореспондент 0342.ua.

маршр1

Проте, на бланку був відсутній підпис начальника відділу транспорту і зв'язку Департаменту комунального господарства транспорту і зв'язку Юрія Чупахіна, а замість печатки транспортного відділу стоїть печатка підприємця Сохана.

Неуважні пасажири бачать, що стоїть печатка і платять 3,50 грн. Але хто ж буде приглядатися, що на тій печатці пише, особливо у час пік.

маршр2

За коментарями з цього приводу, ми звернулися до директора Департаменту Михайла Смушака. Він повідомив, що ПП Сохан має дозвіл на перевезення пасажирів за тарифом 3,50 грн, а згаданий автобус є резервним.

Смушак також зазначив, що Департамент видає дозвола і на резервні автобуси, тому такий вчинок підприємця не виправдовує.