Logo
30 Липня 2014, 12:54

Голова Івано-Франківської облради добровільно написав заяву в райвійськкомат (відео)

Василь Скрипничук

Одна справа говорити, зовсім інше – чути постріли. Підтримати  українських бійців не словом, а ділом має намір голова Івано-Франківської облради Василь Скрипничук. Він добровільно написав заяву в  Тисменицький райвійськкомат  про  мобілізацію до українського війська. Свій  вчинок  пояснює  тим, що нині варто робити  конкретні кроки задля збереження територіальної цілісності держави. В тому числі зі зброєю в руках.  Каже, для людини його  віку в армії знайдеться робота. Він також висловив сподівання,  його приклад будуть наслідувати  й   депутати обласної ради.

Наразі обласний представницький орган опікується  матеріально-технічною базою 5-го  батальойону “Прикарпаття”, бійці якого   беруть участь в АТО. Зокрема,  президія облради звернулася до місцевого самоврядування з проханням  активізувати гуманітарну допомогу.  Йдеться про переказ власних коштів на  рахунок Благодійного фонду оборони Прикарпаття.

Раніше в зону АТО  зголосився  лише один депутат   облради – Петро Шкутяк. Наразі боєць добровольчого батальйону “Айдар”  лікується  у Львові   після поранення.

Вежа