Logo
9 Лютого 2015, 20:13

Голова ОДА зустрівся з визволеним із полону бійцем батальйону «Донбас» Адріаном Волгіним (ФОТО)

Голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся з іванофранківцем Адріаном Волгіним, бійцем батальйону «Донбас», який пройшов Іловайський котел, був поранений, тривалий час знаходився у полоні бойовиків.

волгін

Після звільнення молодий чоловік повернувся на Прикарпаття. Тут планує перебувати протягом півтора місяця, щоби пройти період реабілітації, а потім знову повернутися на Схід, повідомляє прес-служба ОДА.

«Закликатиму всіх до миру. Помітив, що жителі окупованих територій, введені в оману російською пропагандою, не очікували таких руйнівних наслідків, які маємо сьогодні, − сказав Адріан Волгін. − Тепер потрібно лише домовлятися, налагоджувати діалог, йти до миру».

Олег Гончарук обговорив з бійцем важливість проведення психологічної та соціальної реабілітації для учасників антитерористичної операції, вивчення їх життєвих потреб, залучення тих, хто повернувся з війни, до суспільної діяльності, зокрема, охорони правопорядку.

«Спілкування з людьми, які на власні очі бачили війну, пройшли через її випробування є особливим. Кожен з вас – герой, завдяки хоробрості, патріотизму та зусиллям яких ми сьогодні стримуємо російську агресію, − зауважив голова облдержадміністрації. − Гадаю, найближчим часом в області потрібно створити спеціальну контактну групу, куди б люди, які повернулися, могли звертатися зі своїми болями та проблемами, яка б забезпечила оперативну комунікацію та сприяла ефективному вирішенню піднятих питань».

волгін2

волгін1