Logo
20 Вересня 2015, 13:47

Головний комунальник Івано-Франківська запевняє, що не дасть перевізникам «вилізти на голову»

Франківські перевізники прийшли у міськвиконком з вимогою припинення проведення нового конкурсу та виступили проти змін у перевезеннях в місті.

маршрутка

Відтак, директор департаменту комунального господарства, транспорту та зв’язку Михайло Смушак у соцмережі Facebook прокоментував збори перевізників, пише Бліц.

«Головна вимога перевізників - нічого не потрібно змінювати, їх усе влаштовує. Конкурси? - Не потрібно ніяких конкурсів! - Кращих за них немає і бути не може! Учасників АТО возити безкоштовно? - Мер обіцяв за них компенсацію, - Де? Але перед хлопцями з АТО якось про компенсації швидко перестали говорити. Чому не вносили пропозиції під час обговорення маршрутної мережі, умов конкурсу? - Бо були на відпочинку, дітей до 1 вересня збирали, не мали часу на обговорення! Як і не знали 10 червня, що влада придумала їм квитки не зрозуміло для чого. Так і пояснювали», - обурюється Смушак.

Головний комунальник каже, що категорично не задоволений тим як працює громадський транспорт міста Івано-Франківська.

«Вони вимагали підняття тарифу, обіцяли, клялись, погоджувались на додаткові умови. Виконком їм тарифи підняв! Почали працювати краще? - Ні! Вчора наші працівники через gps виловлювали водія, який відмовився перевозити безкоштовно матір загиблого в АТО героя, бо перевізник не відповідав. І такі випадки не поодинокі. Купив автобус, віддав в оренду водієві і лише приходить по касу, яку той має здати кожного дня. Зловили того горе-водія, знайшли перевізника, звільнили водія, а перевізника попередили, що ще раз таке повториться, буде з ним розірвано угоду! Але що це за дитячий садочок? Чому ми маємо з нагайкою стояти над перевізниками, водіями, бо як тільки відвернешся, одразу починають з'їжджати з маршруту, порушувати правила дорожнього руху, правила перевезень пасажирів і т.д. і т.п. Чому 250 тис. мешканців міста мають бути заручниками сотні перевізників, які на них заробляють і бачать не людей, а 4 гривні на асфальті??? Ми розробили маршрутну мережу для 250 тис. мешканців міста, а не сотні перевізників! Ми розробили умови конкурсу для того, щоб підвищити якість послуг з перевезення пасажирів у місті, а не для того, щоб перевізники і далі могли просто заробляти! Умови конкурсу рівні для усіх і він буде найпрозоріший з усіх, які коли не будь проводились у цьому місті! Із залученням ЗМІ, громадських організацій, контролюючих органів! Конкурс проводиться для того, щоб на конкурентних засадах обрати найкращого з можливих виконавців, який надаватиме мешканцям міста найбільш якісні послуги з перевезення! Звісно, як і в кожному конкурсі, будуть і переможці і ті, хто програє. Бо якщо виграють усі перевізники, то знову програють усі мешканці міста! А ми повинні в першу чергу виходити з інтересів споживачів послуг, а для виконавців - забезпечувати рівні права та чесний і прозорий конкурс. Якщо для когось ця теза виявиться не прийнятна, тоді далі без мене!», - наголосив Михайло Смушак.