В Івано-Франківському центрі сучасного мистецтва відбудеться виставка проекту "чеLOVEки".
Проект покликаний привернути увагу глядача до проблеми браку живого спілкування в сучасному світі. Адже воно – необхідне для кожного, спілкування без посередництва нових технологій та соціальних мереж, повідомляє Курс.
"Інновації є невід’ємним елементом життя 21 століття, благом цивілізації, що стирають кордони й створюють свою віртуальну реальність. У неї поринаєш, забуваючи про магію дотику, першого поцілунку, магію, що розливає тепло по жилах після зустрічі поглядами з випадковим незнайомцем. Сьогодні змінилися умови існування, але за екранами ховаються все ті ж люди; їхню неповторність можна перечитувати, як книгу: з дня в день. І вони потребують реального себе, вони потребують реального тебе. Деякі заклади вже відмовляються від надання послуги "free WiFi". Та чи цього достатньо?" – пише керівник ЦСМ Анатолій Звіжинський.
Автори проекту акцентують на любові як на почутті, що народжується зі спілкування: між матір’ю та дитиною, між хлопцем і дівчиною, між давніми друзями, між своїм зовнішнім та внутрішнім голосом. Проект "чеLOVEки" закликає не витрачати час на "світ ілюзій", не ховатися від справжності відчуттів за вигаданими профілями. За допомогою фарб і полотна автори спонукатимуть глядача задуматися над стилем та сенсом власного життя.
Аліна Гаєва – народилася 2 листопада 1986 року. 2010 року закінчила Придніпровську державну академію будівництва і архітектури, за спеціальністю архітектура.
Лесь Панчишин – народився у 1991 році. Закінчив Львівський державний коледж декоративного і народного мистецтва ім. І. Труша. Продовжує навчатись у Львівській академії мистецтв.