Logo
28 Травня 2024, 11:27

ІФНТУНГ увійшов до ТОП-10 найкращих технічних університетів України та займає перше місце у сфері підготовки фахівців для нафтогазової галузі

Почесне місце серед лідерів технологічної освіти, із високими балами, йому відвів авторитетний освітній портал Освіта.юа, повідомляє новинний ресурс Правда іф, із посиланням на прес-службу популярного івано-франківського університету.

Більше пів століття довіри!

"Так, ми не помилилися! Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу вже понад 50 років підтримує своє високе реноме єдиного закладу вищої нафтогазової освіти в Україні", – повідомляє прес-служба навчального закладу

Із часу заснування й дотепер ІФНТУНГ підготував понад 60 000 випускників, які нині успішно працюють в різних країнах світу. Це і топ-менеджмент провідних нафтогазових компаній, й інженерний персонал, на який чекають роботодавці від Аляски й до Австралії.

Нагадаємо, що Ректор ІФНТУНГ Ігор Чудик розповів про рік на посаді, унікальність та переваги закладу й найпопулярніші спеціальності

Але не думайте, що ІФНТУНГ – це виключно нафта і газ. Університет розвивається і змінюється відповідно до вимог часу. А тому сьогодні його студенти здобувають освіту за 136 актуальними освітніми програмами, працюють з новітнім обладнанням у сучасних лабораторіях:

– апаратно-програмних засобів «SIEMENS»,
– тампонажних розчинів,
– відновлюваної енергетики,
– фізичних основ відновлюваних джерел енергії,
– інформаційних технологій в енергетиці,
– автоматизованих систем керування та промислових телекомунікацій «Phoenix-Contact»,
– Smart-технологій,
– «Інтернет речей» та ін.

Студенти ІФНТУНГу можуть отримати міжнародні дипломи

Студенти університету навчаються за програмами подвійних дипломів у провідних закладах освіти Польщі й Великобританії та здобувають дуальну освіту.

Хто навчає студентів

Стати успішними їм допомагає партнерство університету з понад 50 лідерами різних галузей економіки України та потужна команда викладачів, у складі якої – 1 академік НАН України, 53 доктори наук, професори і близько 280 кандидатів наук, доцентів. З-поміж них – 24 лауреати Державної премії України в галузі науки і техніки, 8 заслужених діячів науки і техніки й 12 заслужених працівників освіти. На їх рахунку – понад 2000 винаходів і більше 300 медалей та дипломів виставок.

IMG-6655

Тож не дивно, що зараз ІФНТУНГ посідає почесне місце в десятці найкращих технічних закладів вищої освіти України і є університетом №1 у сфері підготовки кадрів для нафтогазової галузі України, № 1 на Прикарпатті в «QS World University Rankings: Europe 2024» та «The Times Higher Education». Його прийнято в Асоціацію університетів Європи (EUA), яка впливає на політику ЄС у царині вищої освіти, досліджень та інновацій і надає своїм членам, зокрема, кращі можливості для участі в проєктах і обопільних навчальних заходах.

IMG-6656

Це відкриває нові горизонти розвитку для університету, а значить – і для його випускників. Тож долучайтеся до великої сім’ї ІФНТУНГ і будуйте разом із нами своє успішне майбутнє, підсумовує прес-служба університету