Logo
4 Квітня 2019, 15:41

«Інша сторона»: у Франківську відбудеться п‘ята конференція TEDxIvanoFrankivsk

Сьогодні, 4 квітня, у Івано-Франківську організатори TEDxIvanoFrankivsk розповіли про особливості цьогорічної, п‘ятої конференції.

Проектний менеджер Михайло Джогола коментує, конференції TEDx проходять щорічно по всьому світу і присвячені «ідеям, які варті поширення».

Вперше в Україні конференція відбулась у 2009 році, в Івано-Франківську - у 2013 році. TEDxIvanoFrankivsk стане 106 конференцією в Україні та 29367 у світі, пише Типовий Франківськ.

Ліцензіатка TEDxIvanoFrankivsk Христина Вінтонів каже, цьогорічний TEDx відбудеться 15 червня і стосуватиметься теми «Інша сторона» («Other Side»).

«Цьогоріч ми трішки змінюємо концепцію - люди будуть розповідати про свої думки, ідеї та досягнення під незвичним кутом - з іншої, невидимої суспільству сторони», - додає Михайло Джогола.

Христина Вінтонів зазначила, тему спікери інтерпретуватимуть у двох напрямках: у центрі людина або напрям чи вид діяльності. У заході візьме участь 10-12 спікерів. Половину відбере команда, а половина зможе потрапити, заповнивши заявку.

«Цьогорічні наші спікери: відома українська письменниця, поетеса, сценаристка і драматургиня Катерина Бабкіна, доктор філософії, доцент кафедри економіки Школи менеджменту Уезерхед при Університеті Кейс Вестерн Резерв (США) Роман Шеремета та керівник ІТ-компанії Lotatech Андрій Черніков. Імена інших спікерів ми поки не розкриваємо», - каже Христина Вінтонів і додає, що онлайн-анкета для участі у TEDx - відкрита до 14 квітня.

Андрій Черніков розповідає, формат, у якому треба за короткий час розповісти цікаву ідею, йому дуже імпонує. Каже, його тема стосуватиметься енергії.

Технічний координатор Олег Регуш зазначає, квитки можна буде купити в Інтернеті. Вартість збільшуватиметься відповідно до наближення події. До 21 квітня квиток коштуватиме 400 гривень, а, наприклад, у день конференції - 800 гривень.