Logo
18 Липня 2019, 20:40
Теги: інстаграм

Instagram не буде показувати, скільки лайків під фото

Адміністрація Instagram вважає, що соцмережі можуть психологічно травмувати молодих людей.

Instagram запускає оновлення, яке буде приховувати кількість лайків під фотографіями, пише Liga.net.

Нововведення почнуть тестувати спочатку в декількох країнах - Канаді, Австралії, Новій Зеландії, Ірландії, Італії, Японії і Бразилії.

В даний момент користувачі Instagram бачать загальна кількість людей, яким сподобалося фото або пост. У новій пробній версії буде показуватися тільки ім'я останнього користувача, лайкнувшего пост, а далі під повідомленням буде вказуватися "та інші".

Приховувати число лайків адміністрація соцмережі вирішила через побоювання, що соціальні платформи можуть сприяти низьку самооцінку і психологічно травмувати молодих людей.

"Ми сподіваємося, що цей тест зніме тиск на користувачів через те, скільки лайків отримає повідомлення, щоб ви могли зосередитися на тому, щоб ділитися тим, що вам подобається", - йдеться в заяві директора з політики Facebook в Австралії і Новій Зеландії Міа Гарлик.

За її словами, мета поновлення в тому, щоб користувачі відчували себе менш залежними від постронніх оцінок. У Instagram підкреслили, що нова функція не вплине на інструменти вимірювання для бізнесу. Користувачі зможуть побачити список людей, яким сподобався контент, просто натиснувши на нього.