Logo
18 Травня 2019, 22:30

Instagram закриє додаток Direct

Instagram закриє окремий додаток для обміну повідомленнями між користувачами Direct.

Схоже, що Instagram готується відмовитися від свого застосування для обміну повідомленнями Direct. Спеціаліст по соціальним медіа Метт Наварра (Matt Navarra) повідомив, що в Google Play з'явилося повідомлення про швидке закінчення підтримки, пише Телеграф.

Як повідомляється, додаток закриють в червні 2019 роки (хоча точної дати поки не називають), а листування користувачів збережуться в розділі особистих повідомлень в основному клієнта.

Додаток Direct буде закрито в червні 2019 року. Бесіди користувачів збережуться в розділі особистих повідомлень (Direct) в основному додатку Instagram. Причини свого рішення в компанії не пояснили. TechCrunch відзначає, що рішення прийнято незабаром після того, як материнська компанія Facebook оголосила про плани зробити єдину систему обміну повідомленнями між усіма її сервісами: Messenger, Instagram і WhatsApp.

Поки що компанія не пояснила причин такого рішення. За даними видання TechCrunch, рішення про закриття ухвалили незабаром після того, як в Facebook заявили про майбутню єдину систему повідомлень.