Logo
8 Січня 2024, 12:17

ISW розповів, що відбувається на лінії Куп'янськ-Сватове-Кремінна

ЗСУ та російські окупанти продовжили позиційні бої на рубежі Куп'янськ- Сватове-Кремінна, проте підтверджених змін лінії фронту на цій ділянці не було.

Про це йдеться у свіжому звіті Інституту з вивчення війни (ISW). Зокрема, позиційні бої точилися в районі Синьківки, озера Лиман, Іванівки та Петропавлівки та на захід від Кремінної в районі Ямполівки та Терного.

При цьому пропагандисти стверджували, що окупанти захопили кілька позицій біля Синьківки і нещодавно домоглися значних успіхів на північний захід і захід від Кремінної в районі Серебрянського лісництва, Торського, Терного і Ямполівки, але ISW не побачив візуального підтвердження цих тверджень.

Аналітики додали, що в окупантів на Куп'янському напрямку діють підрозділи 1-ї гвардійської танкової армії РФ (Західний військовий округ).

Крім того, в ISW відзначили, що в районах Бахмута і Авдіївки тривають позиційні бої і підтверджених змін лінії фронту в цьому районі не було. Однак окупанти просунулися в районі Мар'їнки. Геолоковані кадри показують, що росіяни незначно просунулися в західній Мар'їнці і на південній околиці Новомихайлівки.

При цьому, позиційні бої тривали в районах Георгіївки Новомихайлівки і перемоги. За деякими даними, ЗСУ та окупанти сильно замінували територію навколо Новомихайлівки, що ускладнює просування обох сторін. За даними Інституту, під Новомихайлівкою продовжують діяти підрозділи російського 33-го мотострілецького полку (20-та мотострілецька дивізія, 8-ма загальновійськова армія, Південний військовий округ).

 

 

 

Фото з відкритих джерел