Logo
28 Березня 2023, 19:14

Івано-Франківщина: задля якісних медичних послуг

Гуманітарну допомогу доставили в рамках спільного проекту команди «Платформи громад» і благодійної організації «Центр волонтерства та захисту», пише Типовий Франківськ з посиланням на Голос України.

Потреби медицини забезпечують держава та благодійники. Адже заклади охорони здоров'я потребують особливої підтримки задля забезпечення своєчасних, доступних і якісних медичних послуг. Приміром, днями допомогу від команди "Платформи громад" і БО "Центр волонтерства та захисту" доставили до обласного онкологічного центру та Івано-Франківської міської лікарні № 1.

Головний експерт з онкології в області Василь Скрипко розповів, що на Івано-Франківщині спостерігається значне зростання онкозахворювань, тож лікарські засоби та розхідні матеріали потрібні повсякчас.

Так само лікарські засоби та розхідні матеріали від благодійників доставили й до Долинської та Рожнятівської багатопрофільних лікарень і Центру первинної медичної допомоги.

"Нині, в часі важких випробувань, заклади охорони здоров'я потребують неабиякої підтримки задля їхньої безперебійної роботи у боротьбі за життя та здоров'я незламних українців", - зазначив ініціатор проекту, депутат обласної ради Назарій Іванів.