Logo
26 Березня 2019, 09:52

Івано-Франківськ активно готується до президентських виборів

Уже завтра до обласного центру доставлять бюлетені.

Про це під час оперативної наради у міського голови Руслана Марцінківа доповіла голова виборчої комісії Олександра Петрик, інформує Типовий Франківськ.

Про місце голосування на дому мешканці можуть подати ще до п’ятниці 29 березня, до 20.00 години. Обов’язково при цьому мати довідку від лікаря.

Як відзначила начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Христина Дзюба, вчора завершився прийом заяв на зміну місця голосування.

Загалом 2167 осіб змінили місце голосування. Також 8000 виборців перевірили свої дані за допомогою інтернет-сервісу.

«Від сьогодні заяви не приймаються. Хто не встиг з різних причин змінити місце голосування можуть звертатись до суду, суд приймає такі заяви до 28 березня. Ми лише вносимо зміни», - відзначила Христина Дзюба.

Заступник керуючого справами – начальник управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Андрій Лис додав, що в місті працюватиме 111 виборчих дільниць. З яких створено три нові.

Відтак відзначає, що в місті є проблема із виборчими дільницями у деякій школах є по три. Втім, зазначає, на одній дільниці не може бути більше 2500 виборців. Каже, така проблема буде постійною, адже місто розширюється. Також є проблема із стаціонарними телефонами, вони є не у всіх закладах.