Logo
5 Листопада 2014, 12:46

Івано-Франківськ отримав 10,8 млн. євро на модернізацію теплопостачання (ФОТО)

Європейський банк реконструкції та розвитку надав Івано-Франківську кредит на реконструкцію та модернізацію системи теплопостачання у розмірі 7,2 млн євро. Крім того, місто отримає 3,6 млн євро у вигляді гранту від Шведського Агентства Міжнародного Розвитку (SIDA).

2

Відповідний кредитний договір та договір гранту з Європейським банком реконструкції та розвитку підписали сьогодні в кабінеті міського голови.

«ЄБРР продовжує підтримувати модернізацію системи центрального теплопостачання в місті. Також проект спрямовується на те, щоби посилити енергоефективність та ефективне використання коштів. Цей проект допоможе створити та запровадити фінансову сталість та регуляторну реформу в усіх міських комунальних підприємствах», – зазначила заступник директора муніципальної та екологічної інфраструктури ЄБРР Лін О'Грейді.

За словами мера Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса, відстоткова ставка кредиту — плаваюча, залежно від рейтингу міста. Загалом місто отримає 10,8 млн євро, проте до 2024 року ми маємо віддати лише 9 млн. євро.

«Проект окупиться впродовж 8 років. Вдасться оновити 5 котелень, замінити велику кількість мереж. Зміни матимуть стосунок до мешканців різних частин міста — реконструюємо котельні на вулицях Медичній, Довгій, Військових Ветеранів, на Тролейбусній», – каже мер Івано-Франківська.

Віктор Анушкевичус запевнив, що взятий кредит ніяк не вплине на тарифи на теплопостачання для мешканців міста.

1

4

5

3