Logo
1 Липня 2014, 17:23

Івано-Франківськ та область очима молодих архітекторів

Архітектурна стометрівка Відбулася акція "Архітектурна стометрівка". Це – інтерактивна виставка дипломних проектів випускників факультету туристичних комплексів ІФНТУНГ; – архітектурні інсталяції; – ринок сміливих ідей та інвестиційних проектів; – біржа молодих і талановитих спеціалістів-архітекторів. На акції можна було знайти сміливі ідеї розвитку Івано-Франківська та області.

"Акція присвячена професійному святу архітектора. І ми вирішили цього року представити деякі проекти, як бакалаврські так і дипломи спеціалістів, щоб показати чим займається наш факультет. Ми планували представити цю акцію на Вічевому майдані, яка мала б включати близько 50 робіт, але у зв'язку з погодою ми її представили у фортечній галереї "Бастіон" з невеликою кількістю робіт. Більшість є реальними, місцевими" - декан факультету Архітектури туристичних комплексів ІФНТУНГ.

На виставці був присутній міський голова Віктор Анушкевичус який сказав вступне слово молодим спеціалістам. Висловив зацікавленість їхніми проектами. Подія завершилась врученням дипломів.

Архітектурна стометрівка Архітектурна стометрівка Архітектурна стометрівка Архітектурна стометрівка Архітектурна стометрівка Архітектурна стометрівка Архітектурна стометрівка Архітектурна стометрівка Архітектурна стометрівка Архітектурна стометрівка Архітектурна стометрівка

Автор: Балан Василь