Logo
4 Липня 2014, 23:27

Івано-франківська делегація відвідала Францію

Івано-франківська делегація відвідала Францію

19-27 червня 2014 р. на запрошення спортивного клубу Ла Вайянт спортивна делегація Івано-Франківської області перебувала у м.Кліші (Франція).

Делегація Івано-Франківської області була у такому складі – десять гімнасток та 5 тренерів-представників Івано-Франківської СДЮШОР № 1, дві гімнастки та один тренер – Коломийської ДЮСШ № 1, начальник управління освіти і науки МВК Наталія Микула, Кучірко Тарас – батько вихованки і за сумісництвом водій.

Дружні стосунки між нашими закладами тривають з 1995 року. У 2015 році планується провести міжнародну зустріч у Івано-Франківську, присвячену 20 річчю нашої співпраці. На протязі цих років неодноразово гімнасти Івано-Франківська перебували у Франції, а також гімнастки м. Кліші відвідували Івано-Франківськ.

У 2010 році у м. Кліші була підписана угода про співпрацю мером м. Кліші Gilles Catoire та міським головою Івано-Франківська Віктором Анушкевичусом.

Кожен приїзд до Франції супроводжується надзвичайно теплим прийомом, особливо у цей раз, наші французькі друзі дуже переймаються політичною ситуацією в Україні, вибором українців, неодноразово в пресі, висловлювали підтримку демократичним змінам в Україні, особисто В.Анушкевичусу та жителям Івано-Франківська.

20 червня наша делегація прийняла участь у Гала –концерті , гімнастки Івано-Франківська представили п’ять композицій: спортивно-танцювальна композиція «Карпати» - керівник-постановник, тренер-хореограф школи Л.Нога, композиція «Молитва за Україну» - виступ чотирьох найстарших дівчаток (Полівчак У., Кучірко В., Говзан І.,Микицей С.), які самостійно підібрали музику та склали композицію, а також сольні виступи на вільних вправах Ірини Говзан, колоді Юлії Моїсеєвої та Валентини Табачин зірвали бурхливі оплески у глядачів.

21 червня з нагоди візиту делегації в мерію м. Кліші, було проведено обмін сувенірами, виступи мера м. Кліші Gilles Catoire, його заступників Manuel Allamelou, Danielle Ripert,Catherina Beregova-Cottineau, до слава було запрошено начальника управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Наталію Микулу, а також святковий обід.

На честь візиту української делегації на фасад мерії було вивішено українські прапори, привітати нас прийшло багато людей, співвітчизники, які проживають у Клішах, Тодер Тодоров - генеральний директор будівництва газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород, який десять років працював в Україні (зокрема в Івано-Франківській області).

Завдяки французьким друзям ми мали змогу відвідати Дісней Ленд, Версаль, Велізі, Ейфелеву вежу, Тріумфальну арку, Монмартр, JARDIN D'ACCLIMATATION, покататися на кораблі по Сені, під час перебування у Кліші було проведено два спільних тренування під керівництвом тренера школи Мар’яни Гутовської, тренерів клубу Ла Вайянт Лєни та Аркадія Канторжи.

За багаторічною складеною традицією діти проживають у французьких сім’ях, це дає змогу ближче познайомитися з побутом, звичками та традиціями країни.

З нетерпінням чекаємо наступної зустрічі у Івано-Франківську.

Івано-франківська делегація відвідала Францію

Івано-франківська делегація відвідала Францію

Івано-франківська делегація відвідала Францію

Івано-франківська делегація відвідала Францію

Правда