24 Вересня 2021, 15:35

Футбольний клуб "Прикарпаття" припинив боротьбу за кубковий трофей

23 вересня на стадіоні "Рух" в Івано-Франківську відбулася гра між футбольним клубом "Прикарпаття" та одеським "Чорноморцем".

Івано-Франківська команда припинила боротьбу за кубковий трофей, зазнавши домашньої поразки від представника української Прем’єр-ліги - одеського «Чорноморця». Гра закінчилася з рахунком 1:4.

Господарі розпочали гру напіврезервним складом, зробивши ставку на гру "другим номером".

"Однак вже до середини першого тайму «моряки» продемонстрували чудову реалізацію: два моменти - два забиті м’ячі. Голами відзначилися Брагару і Бугай - 0:2, — йдеться у повідомленні МФК Прикарпаття. — Проведені у перерві і на початку другого тайму заміни значно покращили гру господарів. Незважаючи на третій пропущений гол від Ісаєнка, вже за лічені хвилини прикарпатці зуміли відродити інтригу: класним ударом у ближній кут Кузьмин «розмочив» рахунок - 1:3".

А на 82-й хвилині після флангової передачі Бугай замкнув дальню стійку, оформивши дубль - 1:4.