Logo
17 Лютого 2015, 20:21

Івано-франківська ІТ-компанія потрапила до сотні кращих у світі

Днями Міжнародна асоціація IAOP опублікувала рейтинг кращих аутсорсингових компаній — The 2015 GlobalOutsourcing 100, котрий об’єднує 75 компаній лідерів ринку і 25 компаній RisingStars.

айті

До числа кращих потрапила і компанія, основний девелоперський центр якої розташований у Івано- Франківську – Softjourn-Україна.

Це вже не вперше компанія відзначається у згаданому рейтингу. Франківчани також потрапляли у число кращих у 2011-му, 2013-му та 2014-му роках, відзначаючись у категорії «Rising Stars».

Керівник компанії Сергій Фіцак говорить, що ця відзнака підтверджує високий рівень та якість роботи, яких дотримуються у Softjourn-Україна.

«Цей рейтинг формується на основі не тільки показників компанії, а також і на базі відгуків клієнтів, які з нами працюють, тому потрапляння у ТОП-100 це насамперед відзнака нашої клієнтоорієнтованості», – каже Сергій Фіцак.

Додамо, що франківська компанія також активно розвиває роботу і на українському ринку. Минулого року розробки Softjourn-Україна застосовувалися під час парламентських виборів для забезпечення прозорості та чесності виборчого процесу.

Наразі для українського ринку Softjourn-Україна має пропозиції по розробці мобільних додатків на найпопулярніші платформи, адже цей сервіс зараз у тренді.