Logo
17 Січня 2017, 12:30

Івано-франківська школа змагається у всеукраїнському телепроекті

Івано-Франківська школа-ліцей №23, де зробили новий шкільний гардероб, змагається за головний приз проекту “Зміни свою школу”. Підтримати її можна з допомогою інтернет-голосування, що триватиме до 30 січня.

ліцей

Завдяки оригінальним і недорогим ідеям проекту «Зміни свою школу» 22 навчальних заклади з різних куточків України перетворилися на креативні освітні майданчики для дітей. Усі школи, які брали участь у проекті, тепер змагаються за головний приз – вдосконалення навчального закладу на суму 5 тисяч гривень, йдеться на сайті каналу 1+1.

Голосування триватиме до 30 січня включно. Школу-переможця визначать за кількістю голосів від телеглядачів і назвуть в ефірі «Сніданок з 1+1».

Усі школи, які брали участь у проекті, тепер змагаються за головний приз – вдосконалення навчального закладу на суму 5 тисяч гривень.

Нагадаємо, що «Зміни свою школу» – соціальний проект ранкового шоу «Сніданок з 1+1», який триває вже більше року. Він має на меті довести, що похмурі кам’яні коридори можна змінити самостійно, малим коштом і з підручних матеріалів.

Проголосувати можна за посиланням.