Logo
18 Липня 2015, 11:14

Івано-Франківське обласне упpавління ДАІ очолив новий кеpівник (ФОТО)

В обласному управлінні Державтоінспекції відбулися кадрові зміни. Новим очільником служби став підполковник міліції Василь Василик.

даі2

Сьогодні начальник УМВС України в Івано-Франківській області полковник міліції Віктор Шкутов представив колективу керівника Державтоінспекції області підполковника міліції Василя Василика. До цього Василь Васильович працював у Державтоінспекції на різних посадах, починаючи з інспектора групи організації дорожнього руху відділу ДАІ УВС м.Івано-Франківськ у жовтні 1994 року. На посаду начальника служби призначений з посади старшого інспектора відділу автомобільно-технічної інспекції та організації реєстраційно-екзаменаційної роботи УДАІ УМВС в області.

Про це повідомляє прес-служба УДАІ УМВС України в Івано-Франківській області.

Начальник обласного управління прикарпатської міліції Віктор Шкутов зазначив: «Сьогодні нелегко працювати керівником такого підрозділу як Державтоінспекція. Є немало зауважень до працівників ДАІ від громадськості. Проте я сподіваюся на Ваш досвід, професійність, виваженість та відповідальність. Буду вимагати принципової оцінки роботи підлеглих, адже служба – на порозі реформувань. Тож бажаю успіхів у службі та прийняття мудрих рішень».

У свою чергу Василь Василик подякував керівництву за довіру та зазначив, що виріс в цьому колективі, працював на різних посадах, тож роботу і людей добре знає. Запевнив усіх присутніх, що з його боку буде чесна і справедлива позиція по відношенню до підлеглих та учасників дорожнього руху.

даі1

даі3