22 Листопада 2021, 13:02

Івано-Франківське "Прикарпаття" зазнало поразки від столичної «Оболоні»

Футбольна команда "Прикарпаття" зазнала поразки у домашньому матчі зі столичною "Оболонню".

Ключовий момент зустрічі стався на 13-й хвилині, коли Писко залишив господарів у меншості, отримавши пряму червону картку.

Швидка верхова подача від голкіпера киян виводила Батальського на побачення з Піцаном, тож захисник «Прикарпаття» був змушений фолити на підступах до штрафного майданчика. У десятьох івано-франківці вдало захищалися до перерви, не дозволивши «пивоварам» відкрити рахунок.
Однак у другому таймі впродовж восьми хвилин «Оболонь» зуміла двічі вразити ворота: після навісних флангових передач спершу Суханов вдало зіграв головою, а згодом і Батальський фактично «замкнув» дальню стійку - 0:2.

На 74-й хвилині Бородай у гостей отримав друге попередження, тож догравали команди у неповних складах. Франківці намагалися відквитати бодай один м’яч, але кияни вміло «засушили» гру, так і не дозволивши господарям забити.