Logo
19 Грудня 2014, 10:10

Івано-франківські міліціонери повернулися із відрядження на Донеччину (ФОТО)

Упродовж місяця зведений загін прикарпатських правоохоронців ніс службу в місті Маріуполі, а напередодні професійного свята української міліції повернувся на Івано-Франківщину.

1

Варто зазначити, що наших бійців перед ротацією в Маріуполі урочисто привітав очільник донецької міліції В'ячеслав Аброськін. Він подякував за сумлінну службу особовому складу зведеного загону та нагородив міліціонерів, які особливо відзначилися, цінними подарунками.

А сьогодні правоохоронців, які з честю та гідністю виконали свій обов’язок, зустрічали на Прикарпатті. Біля обласного управління внутрішніх справ вишикувалися колеги по службі, зібралися рідні та близькі. Традиційно зведений загін під урочистий марш вітали хлібом-сіллю, квітами, оплесками та радісними усмішками.

Керівник прикарпатської міліції Микола Семенишин, звертаючись до прибулих, привітав бійців зі щасливим поверненням та подякував за добросовісне виконання службових обов’язків.

Зараз на міліціонерів чекає короткий відпочинок, а відтак вони повернуться до виконання своїх службових обов’язків та готуватимуться до чергової ротації.

2

4

3

5