Logo

Івано-франківські спортсмени привезли медалі з чемпіонату Європи з таеквон-до

Прикарпатські бійці таеквон-до успішно виступили на чемпіонаті Європи.

З 22 по 27 листопада в Іспанії відбувся 35-й чемпіонат Європи з Таеквон-До серед дорослих і юніорів.

Про це повідомили у Департаменті молодіжної політики та спорту.

За підсумком змагань збірна команда України виборола 3 золоті, 1 срібну та 2 бронзові медалі, посівши шосте загальнокомандне місце на змаганнях.
Великий успіх нашої збірної на змаганнях такого рівня став можливим завдяки наполегливій праці тренерів і спортсменів Всеукраїнського Союзу Таеквон-До.

У складі національної збірної в чемпіонаті взяли участь 10 франківчан, вихованці заслуженого тренера України Олега Солов’я і заслуженого майстра спорту України Катерини Соловей.

У підсумку наші спортсмени здобули нагороди:

Віталій Соловей переміг у ваговій категорії -57 кг. серед дорослих, до речі, Віталій в п’яте переміг на чемпіонаті Європи і виконав норматив майстер спорту України міжнародного класу з Таеквон-До.

Артур Кузьмін здобув срібну нагороду у ваговій категорії +75 кг., де у фіналі поступився діючому чемпіонату світу з Словенії, до фіналу Артур переміг спортсменів з Білорусі, Іспанії, Словенії та Хорватії.

Артем Белов здобув бронзову медаль серед дорослих у ваговій категорії +85 кг., перемігши по ходу змагань спортсменів з Іспанії, Великої Британії, у півфіналі поступився поляку, слід відзначити що Артем виконав норматив «Майстер спорту України». Анна Сірокваша здобула бронзову нагороду🥉 у ваговій категорії -45 кг. серед юніорок, перемігши полячку, румунку і у півфіналі поступилась представниці Вельсу.