Logo

Івано-Франківській обласній клінічній лікарні передали потужний операційний мікроскоп

Сьогодні народний депутат України Едуард Прощук спільно з депутатами Івано-Франківської обласної ради від партії Всеукраїнського об'єднання «Платформа Громад» Назарієм Іванівом та Володимиром Семенюком передали операційний мікроскоп вартістю близько півмільйона гривень Івано-Франківській обласній клінічній лікарні у ЛОР відділення.

Кошти на закупівлю були виділені з обласного бюджету за сприяння фракції «Платформа Громад» в обласній раді задля різноманітної діагностики, огляду та загальної роботи під мікроскопом у сфері оториноларингології, а також для проведення операцій.

"Направду, до війни такі захворювання були досить рідкісними і не було таких сильних травм, як тепер. Тому дуже важливо сьогодні у таких випадках, допомагати на місцях робите те, що ми можемо. Придбання операційного мікроскопу дасть змогу комусь врятувати слух та можливість повноцінно жити і цивільним людям, і нашим воїнам", - зазначив депутат, голова бюджетної комісії Івано-Франківської обласної ради Назарій Іванів.

Лікуванню таким обладнанням підлягають люди із пошкодженням барабанної перетинки, під час чого втрачається слух, зокрема, на фоні близьких вибухів, що зараз відбувається дуже часто у наш час. У таких випадках доставлення пацієнтів здійснюється евакуаційними поїздами чи екстреною медичною допомогою або можливе самозвернення людини. 

Едуард Прощук наголосив на важливості закупівлі такого обладнання.

"Завдяки цьому є змога надавати захисникам та цивільним людям допомогу вчасно, якісно, а головне професійно", - резюмував нардеп.

Керівництво лікарні подякувало за придбання потужного апарату, який дозволить стати пацієнтам на реабілітацію достатньо швидко та додали, що завдяки цьому зможуть максимально показати області, що медицина йде вперед у даній сфері.

received-707761887536650 received-559110645777778 received-845773126704606