Logo
19 Лютого 2015, 15:41

Івано-франківську Ратушу відремонтують та наведуть порядок із МАФами на площі Ринок

Івано-Франківська міська рада прийняла рішення розробити план косметичного ремонту фасаду міської Ратуші, а також впорядкувати торгівлю та рух транспорту на площі Ринок.

ратуша

Під час пленарного засідання 52 сесії міської ради обранці підтримали запит свого колеги Володимира Чорноуса, у якому йдеться про необхідність здійснення ремонту міської Ратуші, зазначають у прес-службі міськради.

Як зазначив у своєму запиті Володимир Чорноус міська ратуша віддавна вважається символом Івано-Франківська. Після її передачі в 2012 році у власність територіальної громади міста необхідність ретельно дбати про вигляд цієї архітектурної перлини стала не лише моральним, а і юридичним обов’язком Івано-Франківської міської ради.

Стан архітектурного ансамблю площі Ринок, де розташована ратуша, викликає постійні нарікання мешканців і гостей міста.

Тимчасові торговельні споруди, які, за задумом архітекторів, мали стати гармонійним доповненням ансамблю навколо Ратуші та слугувати точками продажу преси, сувенірної та туристичної продукції, останнім часом перетворились на цілодобові «розливайки» із незаконними холодильними вітринами.

Відтак міський обранець пропонує розробити детальний план ремонту фасаду міської Ратуші, а також план  території по периметру площі Ринок для функціонування пішохідної зони з мінімальною торгівельною інфраструктурою та обмеженим автомобільним рухом.

Схожі Новини