Logo
28 Травня 2015, 09:07

«Івано-Франківськводоекотехпром» будує на вулиці Целевича насосну станцію з енергоощадними технологіями (ФОТО)

У І кварталі 2015р. розпочато роботи з будівництва водопровідної насосної станції на вул.Ю.Целевича в м.Івано-Франківську, замовником якого є КП «Івано-Франківськводоекотехпром», а підрядником та інвестором - ТзОВ «Спілка забудівників», що виконує роботи в рахунок пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

1

Основною метою та завданням проекту є забезпечення водою господарсько-питної якості мікрорайону «Пасічна» та подача води в контррезервуари з урахуванням перспективного розвитку.

Робочим проектом передбачається будівництво водопровідної насосної станції (ВНС) та резервуарів чистої води (РЧВ) для можливості організації сумісної роботи споруд системи подачі та розподілення води (СПРВ) мікрорайону «Пасічна» в м. Івано-Франківську.

Розрахункова добова продуктивність насосної станції складає 30 тис. м3/добу (5 тис. м3/год), загальний об’єм резервуарів чистої води - 10 тис. м3.

У робочому проекті передбачається енергоощадна схема подачі води у контррезервуари і водопровідну мережу мікрорайону, а саме - застосування технологічного та енергетичного устаткування з використанням нових науково-технічних досягнень в галузі будівництва водопровідних систем, електрифікація та диспетчеризація насосної станції із автоматизацією її сумісної роботи з контррезервуарами та водопровідними мережами центральної частини міста та мікрорайону «Пасічна». Загальна кошторисна вартість будівництва водопровідної насосної станції складає 25205 тис. грн.

Кінцевим результатом здійснення Проекту передбачається: - забезпечення надійної та безперебійної подачі води споживачам мікрорайону «Пасічна» м.Івано-Франківська з високими техніко-економічними показниками; - можливість зниження втрат води до 20%, що буде досягнуто завдяки проектній схемі подачі води в мікрорайон «Пасічна» за рахунок: -поділу водопровідної мережі на 2 зони; -влаштування двох ниток нових водоводів від ВНС ІV підйому до контррезервуарів; -подачі води проектованої ВНС до контррезервуварів по водоводах в години мінімального та середнього тарифів на електроенергію»; -живлення «Верхньої» зони від контррезервуарів; -живлення «Нижньої» зони від водопровідної мережі центральної частини міста.

3

5

6

11329959_1587951074815534_4095728236273255969_n22