Logo
28 Жовтня 2015, 16:46

Івано-Франківський суд затримав чоловіка, який зґвалтував неповнолітню дівчину

До Івано-Франківського міського суду для обрання міри запобіжного заходу, було доставлено чоловіка 1992 року народження, якого підозрюють у вчинені злочину передбаченого ч. 3 статті 152 Кримінального кодексу України.

дівчина

Судом було встановлено, що минулого тижня неповнолітня потерпіла роздавала агітаційні листівки поблизу Європейської площі. До неї підійшов підозрюваний та представившись контролером зі штабу запропонував допомогти поклеїти йому агітаційні листівки по вулиці Ребета. Маніпулюючи довірою неповнолітньої дівчини, зловмисник придбав алкоголь та заманив її у бік Бистриці Надвірнянської. Далі потерпіла злякавшись намагалась утекти від незнайомця, але той перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння вдарив її по голові, після чого дівчина втратила свідомість, інформує прес-служба міського суду.

Після того як потерпіла опритомніла, підозрювальний всупереч її волі вчинив зґвалтування.

Суд, врахуваши те, що вчинений підозрюваним злочин відноситься до категорії особливо тяжких та носить насильницький характер і що покарання за вчинення такого злочину передбачає позбавлення волі на строк до 12 років постановив: застосувати до підозрюваного 1992 року народження запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення грошової застави; тримання під вартою підозрюваного здійснювати у СІЗО м. Івано-Франківська.