Logo

Іванофранківці були кращими на відкритому турнірі з таеквон-до у Львові

Команда «Solovey team» Івано-Франківської дитячо-юнацької спортивної школи № 1 виборола перше місце у командному заліку на відкритому турнірі з таеквон-до у Львові.

Як повідомили у Департаменті молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради, змагання турніру відбулися 22 травня і були організовані Львівським обласним осередком «Всеукраїнського Союзу Таеквон-До». Участь в них взяли понад 300 учасників-вихованців 20 клубів таеквон-до з шести областей України.

Місто Івано-Франківськ на турнірі представляли аж 170 спортсменів з 6 спортивних клубів.

В наполегливій боротьбі іванофранківські команди посіли перше і третє командні місця. Як вже зазначалося, перше місце виборола команда «Solovey team» ДЮСШ № 1 Івано-Франківської обласної ради. В її активі – 37 золотих, 20 срібних та 28 бронзових медалей. На другій позиції – команда «Альфа Тім» міста Львів, чиї бійці здобули 9 золотих, 17 срібних та 30 бронзових нагород. Третіми була ще одна іваноф-франківська команда - СК "Champion"  (7 золотих, 17 срібних та 27 бронзових медалей).