Logo
4 Лютого 2024, 18:34

Jerry Heil та alyona alyona з піснею Teresa & Maria представлять Україну на "Євробаченні 2024"!

Вчора, 3 лютого, відбувся фінал Нацвідбору на Євробачення-2024. Серед 11 фіналістів члени журі та глядачі обрали найдостойнішого кандидата, який представлятиме нашу країну на масштабному пісенному конкурсі.

Букмекери прогнозували перемогу Alyona Alyona і Jerry Heil. Українці виявилися згодні з їх думкою і так само проголосували за цей дует ще до фіналу. 

Судячи з усього, їх ставки виявилися пророчими. Ведучі Нацвідбору вже оголосили переможця і ним, як передбачалося, став Дует Alyona Alyona і Jerry Heil.

Варто відзначити, що їх виступ на Нацвідборі викликав мурашки як у членів журі, так і у ведучих і глядачів. Однак було і зауваження. За словами Данилка, йому не вистачило взаємодії співачок на одній сцені. При цьому він зазначив, що Alyona Alyona круто читає реп і додав, що коли вперше почув пісню "Teresa & Maria", у нього відразу виникла думка, що вона гідна звучати на сцені в Швеції.

До слова, раніше в мережі розгорівся скандал через їх конкурсну пісню "Teresa & Maria". Слухачі відзначили, що до особистості Матері Терези є багато питань. Але незважаючи на це, в мережі Ця пісня стала популярною. На YouTube-каналі Alyona Alyona цей трек набрав вже більше 6 мільйонів переглядів.