Logo
26 Квітня 2015, 14:14

Їдальня для безхатченків у Франківську шукає благодійників (ФОТО)

Уже понад 20 років в Івано-Франківську працює благодійна їдальня під опікою фонду “Карітас“. Тут щодня дарують обід для соціально незахищеної верстви населення.

8

Наразі у їдальні харчуються 150 людей – це інваліди, малозабезпечені, безхатченки, розумово відсталі, неповні родини та багатодітні сім’ї, пише Репортер.

У п’ятницю, 24 квітня, будівельна компанія “Ярковиця” долучилася до благодійної акції. Компанія перейняла естафету добрих справ у ПАТ «Прикарпаттяобленерго», яке першим допомогло благодійній їдальні продуктами харчування.

“Хто має можливість – долучіться до доброї справи і допоможіть благодійній їдальні. Ми розуміємо, що зараз криза, обсяги продажу і прибутку зменшуються. Та все ж ми звертаємося до тих, хто має можливість – допоможіть “Карітасу” забезпечити продуктами благодійну їдальню”, – каже маркетолог компанії Ігор Земляков.

Як повідомив Ігор Земляков, було декілька партнерів, які погодились допомогти їдальні, проте в останній момент вони відмовлялись.

“Тут не стоїть фінансове питання, – пояснює він. – Наші працівники приносили закрутки, консервації та продукти з дому. Не обов’язково витрачати багато грошей. Достатньо принести сезонні продукти, те, що є вдома”.

Усіх, хто хоче долучитися до допомоги продуктами чи коштами, просять звертатися у благодійний фонд “Карітас” за адресою: вулиця Лесі Українки, 1 (навпроти Катедри).

7

2

3

4

5

6

1