Logo
12 Серпня 2020, 16:02

Кабмін погодив призначення нового заступника голови Івано-Франківської ОДА

Сьогодні, 12 серпня Кабмін на засіданні ухвалив низку кадрових рішень.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук нардеп Василь Мокан, пише Типовий Франківськ.

"Кабмін сьогодні на засіданні ухвалив низку кадрових рішень. Призначити: Шевченко Тараса Сергійовича - заступником міністра культури і інформаційної політики України; Клімашевського Анатолія Миколайовича - заступником міністра інфраструктури України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації; Каву Олександра Степановича - заступником міністра фінансів України ", - повідомив Мокан.

За його словами, уряд також призначив Юрія Драганчука на посаду заступника міністра фінансів з питань європейської інтеграції, одночасно звільнивши його з посади заступника міністра фінансів (у зв'язку з переходом на іншу роботу).

Мокан повідомив, що Максима Ярмистий призначений на посаду першого заступника голови Українського інституту національної пам'яті (шляхом укладення з ним контракту про проходження державної служби на період дії карантину).

Крім того, уряд узгодив кандидатури Євгена Фербея на посаду заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Олександра Самойленка - на посаду заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, Євген Фербей був заступником керівника апарату Івано-Франківської ОДА.