Logo

Кабмін залишив 87 округ на Франківщині без державної субвенції

Цього року Кабінет міністрів України не виділив державної субвенції на соціально-економічний розвиток для 87 округу із центром у Надвірній.

Зазначимо, що в Івано-Франківській області державну субвенцію у 2021 році виділили на 34 об’єкта, у списку жодного з 87 округу.

"У парламенті округи, що залишилися без субвенцій, представляють вісім позафракційних обранців, вісім представників "Слуги народу", шість мажоритарників із фракції "Опозиційна платформа – За життя", чотири члени групи "Довіра", два представники "Голосу" та по одному представнику "Європейської солідарності" та групи "За майбутнє". Також не отримав субвенцій і 87 округ на Франківщині", — йдеться у повідомленні Громадської мережі ОПОРА.

А це означає, що цього року 87 округу доведеться за власний кошт утримувати медичні та освітні заклади, соціальну-культурну сферу та здійснювати ремонти доріг.

За спостереженнями ОПОРИ, ключовий вплив на визначення об’єктів, які мають фінансуватися, мають народні депутати України. Тож можна зробити висновок, що 87 округ залишився без фінансування через довгу війну за депутатське крісло.

 

Фото з відкритих джерел ілюстративне