Logo
25 Жовтня 2019, 20:52
Теги: лікарня

Калуська районна лікарня стала комунальним некомерційним підприємством

Сьогодні, 25 жовтня, відбулася сесія Калуської районної ради. Депутати розглянули низку питань, які стосувалися медицини.

Зокрема, вони затвердили передавальний акт балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів комунального закладу «Калуська районна лікарня Калуської районної ради» правонаступнику комунальному некомерційному підприємству «Районна лікарня Калуської районної ради», пише Типовий Франківськ з посиланням на "Калуш ФМ"

За словами керуючого справами виконавчого апарату районної ради Сергія Твардовського, була створена комісія, яка вивчала це питання. 16 жовтня вона затвердила передавальний акт, який і винесли на розгляд сесії.

Разом з тим депутати прийняли рішення про створення комунального некомерційного підприємства «Районна лікарня Калуської районної ради» шляхом перетворення комунального закладу «Калуська районна лікарня Калуської районної ради».

Відразу був затверджений Статут новоствореного підприємства і виконувачем обов’язків директора до проведення конкурсу був призначений Микола Гудим. Виконувача обов’язків директора КНП зобов’язали подати установчі документи на державну реєстрацію згідно з чинним законодавством.