Logo
2 Липня 2019, 17:27

Калуське міське телебачення отримало нового керівника

На початку року депутати міської ради звільнили з посади директора Калуського міського телебачення Ігоря Пробоїва у зв’язку з тим, що він пішов працювати заступником сільського голови Новицької об’єднаної територіальної громади.

Відтак виконувачем обов’язків директора міського телебачення був призначений режисер кабельного мовлення КМТ Євгеній Білих, а 27 червня на сесії міської ради депутати проголосували за обрання директором Ольги Ткач, яка є членом Спілки журналістів України, 20 років працює в цій сфері, з них 17 – на посаді головного редактора ТРО «Незалежність», пише Нафтохімік - Калуш.

"Від колективу міського телебачення надійшло звернення з пропозицією призначити Ольгу Ткач на цю посаду. Депутати з відповідних комісій заперечень не мали, тому я подаю цю кандидатуру на затвердження", - зазначає міський голова Ігор Матвійчук.

Ольга Ткач поділилася з депутатами думками щодо майбутнього міського телебачення та своїм баченням його розвитку. Відтак більшість депутатів підтримала її кандидатуру.